Kategoriler
SEPETİNİZ

Angel Vape Elektronik Sigara Blogu RSS Feed

11 Kas Likit Kullanımının Faydaları Nelerdir?
esigaracamcom 0 1845
Likit Kullanımının Faydaları Nelerdir?Elektronik sigara cihazları, sigara bağımlılığı olan ve bundan kurtulmak isteyen bireyler için tasarlanmış, faydalı cihazlardır. Çünkü bu sigaraların içimi sırasında kullanılan sıvıların içerisinde zararsız maddeler bulunmaktadır. Bu anlamda özellikle VG yani vejetaryen gliserin barındıran premium likit, içeriğ..
11 Kas e-Likit Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?
esigaracamcom 0 1998
e-Likit Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?Her geçen gün hem ülkemizde hem de dünya çapında daha da popüler hale gelen elektronik sigaralar, sigara bağımlılığı olan bireylerin kurtarıcısı niteliğinde cihazlardır. Bu cihazları daha keyifli hale getirmek için ise farklı aromalara sahip e-likit ya da diğer adı ile elektronik sigara likitleri kullanılır...
11 Kas Neden Angel  Likit Tercih Edilmeli?
0 2172
Neden Angel  Likit Tercih Edilmeli?Günümüzde giderek yaygınlaşan elektronik sigaralar için pek çok e-likit imal edilmektedir. Bunlar arasında Angel Vape Likit olarak adlandırılan sigara likiti, kullanıcılarına birçok avantaj sunmaktadır. Bunların başında da daha rahat bir içim sağlamaları gelmektedir. Ciğere daha kolay bir şekilde çekilebilen bu el..
11 Kas e-Likit Nedir, e-Likitte Hangi Maddeler Yer Alır?
esigaracamcom 0 2476
e-Likit Nedir, e-Likitte Hangi Maddeler Yer Alır?Elektronik sigara, son dönemlerin en ilginç teknolojik ürünlerinden birisidir. Piyasaya sürüldükleri ilk günden bu yana büyük ilgi gören bu ürünler, aynı zamanda tartışmalara da neden olmaktadır. Ancak elektronik sigara kullanarak sigara alışkanlığına son veren pek çok kişi bulunmaktadır. Sigara kull..
11 Kas Premium Likit Nedir, Ne İçin Kullanılır?
esigaracamcom 3 2907
Elektronik sigara ve bu sigaraların likitlerinin kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Elektronik sigaraların giderek yaygınlaşması ise sigara likitleri ile ilgili yeni kavramların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu sigara likiti kavramlarından birisi de “premium likit” olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, Premium likit nedir? Bu sigara likitini d..
11 Kas ANGEL VAPE
esigaracamcom 0 1670
elektroniksigarasehri.org, kuruluşundan bu yana müşterilerine elektronik sigara likit ve sarf malzemeleri alanındaki zengin ürün yelpazesiyle en uygun fiyat ve en kaliteli ürünü ulaştırma amacındadır.  elektroniksigarasehri.org, sizlerden aldığı güç ve destekle yoluna emin adımlarla devam etmekte, her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.Neden Elekt..
11 Kas PREMİUM LİKİT
esigaracamcom 0 1629
Elektronik sigaraların hayatımıza girmesi ile birlikte ürün çeşitliliği de bir o kadar artmıştır.  Premium likit, fiyatı nispeten pahalı olsa da geleneksel elektronik sigara likit çeşitlerinin arasından içim kalitesi ve diğer üstün özellikleriyle ayrılmaktadırlar. Çok farklı nikotin oranlarına sahip olduğunu görebileceğimiz Premium likit ile ilgili..
11 Kas LİKİT
esigaracamcom 0 1563
Günümüzde pek çok sigara tiryakisinin tercihi elektronik sigaralar olmaktadır. Dudak tiryakileri ve sigarayı bırakmak isteyenlerin elektronik sigarayı tercihi ile beraber, özellikle de kapalı mekânlarda tütün tüketilmesinin yasaklanması sonrasında elektronik sigara talebi artmıştır. Elektronik sigaraların en önemli sarf malzemesi ise likit olarak d..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)