Kategoriler
Sepetim
Kampanya! 1000 TL ve üzeri alışverişlerde, Ücretsiz Kargo!

Bull’s Hıgh Qualıty Cotton Pamuk

Bull’s Hıgh Qualıty Cotton Pamuk
Bull’s Hıgh Qualıty Cotton Pamuk
Stokta Var Bol Stoklu!
Bull’s Hıgh Qualıty Cotton Pamuk
Bull’s Hıgh Qualıty Cotton Pamuk
Bull’s Hıgh Qualıty Cotton Pamuk
Haftaiçi 15.00'a kadar gelen siparişler, aynı gün MNG kargoda!
Mutlu müşteri yorumlarımızı incelediniz mi? 
Havale/EFT ödemeli siparişlerinizde, anında sepette %5 indirim!
Kapıda ödeme ve online taksitle ödeme imkanı!
1000 TL ve üzeri alışverişlerinize, ücretsiz kargo fırsatı!
Kargo esnasında zarar görmesini engelleyen korumalı paket!
Uyumluluk, değişim ve iade garantisi! (Koşullar)
120,00TL
Vergiler Hariç: 100,00TL
114 adet satıldı!

Bull’s Organik Pamuk Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Elektronik sigara atomizerleri için özel üretim


Temizlenmiş ve en doğal haliyle satışa sunulan yüksek performanslı, üstün emiciliği ile yoğun buhar ve aroma veren kaliteli organik pamuk. Elektronik sigaralarda kullanılan pamukların kimyasal ürünler ile beyazlatılmamış olması gerekmektedir. Bu nedenle sadece organik olmaları bir etken değildir. Makyaj temizleyi olarak kullanılan pamukların çok büyük bir bölümü organik dahi olasalar hidrofildir ve bu nedenle elektronik sigaralar ile kullanıma uygun değildirler.

Bull’s sizlere yüksek emiciliği ve uzun ömrü, üstün aroma performansı vaad eden bu üründe kimyasal beyazlatma yapılmadığını garanti eder. %100 Orijinal üründür.

Telleriniz sıcakken pamuklama işlemi yapmayınız.

En fazla 2 günde bir pamuk değişimi yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Pamuklama yaparken çok sıkı veya çok gevşek olmaması performansı olumlu yönde etkileyecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

%100 uyumluluk garantisi ile, sorunsuz alışveriş sunuyoruz!

Yanlış alım yapan kullanıcılarımızda, kargo ücreti alıcı tarafından karşılanır ve değişim ücretsiz sağlanır.

Eğer elimizde uyumlu modeli yoksa, kargo ücreti düşülerek tutar iade edilir.


İade Koşulları

  1. Müşteriye ulaşan üründe kırılma, gözle görülür bir bozulma, ya da herhangi bir dezenformasyona uğraması görülmesi durumunda, müşteri ürünü 15 gün içerisinde Esigaracam firmasına kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilir. Bu durumda kargo ücreti Esigaracam tarafından ödenir.
  2. Esigaracam, ürettiği tüm ürünlerde en kaliteli malzemeler ve birinci sınıf profesyonel işçilik sunduğunun garantisini, tüm siparişlerde müşterilere vermektedir.
  3. Sitede yer alan tüm ürün modelleri müşterinin siparişi üzerine üretilmektedir. İkinci maddede yer alan şartlar dışında ürünün beğenilmemesi ve diğer keyfi sebeplerle iade ya da değişim yapılamaz.
  4. Müşterinin, ürünün teslimi esnasında ürünü kontrol edip teslim alması gerekmektedir. Eğer üründe 2. maddede sayılan durumlardan birisi görülürse kargo görevlisine tutanak tutturarak, tarafımıza karşı ödemeli olarak kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilirsiniz.
  5. Havale ile satın alınan ürünlerin müşteri tarafından kargo firmasından teslim alınmaması ve ürünün tekrar firmamıza geri dönmesi durumunda 2. kez kargolama ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.
  6. Müşterinin kendi aldığı yanlış ürünün iade ve yeni gönderim kargo ücretide müşteriye yansıtılarak doğru ürün gönderilir. Elimizde doğru ürün yoksa kargo masrafı kesilerek müşteriye tutar iade edilir.

İptal Koşulları

  1. Müşteri ürün kargolanmadan önce iptal talebini bize WhatsApp iletişim numaralarımızdan iletmesi durumunda tutarın direk iadesi gerçekleştirilir.
  2. Müşteri ürün kargolandıktan sonra iptal talebi sunarsa, kargo masrafları ilgili sipariş tutarından düşülerek tutar iadesi yapılır.

Garanti Koşulları

  1. Atomizer camı ürün gruplarımızdaki ürünlerin tamamı cam olması sebebi ile sorunsuz teslim edildiği süreçte garanti kapsamı bulunmamaktadır.